sobota, styczeń 22, 2022
Ciekawe

Huśtawki ogrodowe DessiHome

Huśtawki ogrodowe DessiHome

Za oknem coraz piękniejsza pogoda, warto więc zastanowić się nad aranżacją naszego tarasu, ogrodu czy balkonu. Absolutnym hitem tego sezonu są z całą pewnością meble ogrodowe rattanowe na w tym również huśtawki. Czy meble rattanowe to dobry pomył?

Co to jest rattan?

Jest to zbiorcze określenie kilku gatunków drzew palmowych, szczególnie popularnych w regionach Azji Południowo-Wschodniej. Rattan cechuje się bardzo dużą elastycznością, dzięki czemu można tworzyć z niego rozmaite kształty i wyplatać niezwykle ciekawe meble. Oprócz elastyczności, jest niezwykle wytrzymały, a do tego dość lekki. Meble tworzone z rattanu idealnie komponują się z naturą, dzięki czemu sprawdzą się w każdym ogrodzie, na tarasie oraz na balkonie.

Oferta salonu DessiHome

Salon DessiHome posiada w swojej bogatej ofercie najwyższej jakości wyposażenie ogrodowe. Znajdziemy tam między innymi huśtawki ogrodowe, fotele ogrodowe, komplety oraz grille. Jeżeli jesteś zainteresowany, sprawdź ofertę na dessihome.pl.

Grill w ogrodzie – aranżacje Wiszący fotel ogrodowy – relaks dla ciała i ducha Parasol ogrodowy 3m – ochrona przed słońcem i deszczem