środa, 29 listopada, 2023
Zdrowie i Uroda

Badanie testem Nifty

Badanie testem Nifty

Każdy przyszły rodzic czuje się odpowiedzialny za nienarodzone jeszcze dziecko. Wiele przyszłych mam i ojców chce wiedzieć, czy ich dziecko jest zdrowe. Diagnostyka prenatalna jest obecnie bardzo zaawansowana. Coraz więcej par podejmuje decyzję o wykonaniu testów genetycznych. Alternatywą, którą warto rozważyć jest badanie Nifty.

Jakie choroby można zdiagnozować badaniem Nifty?

Test cechuje się wyjątkową trafnością w diagnozowaniu najczęstszych trisomii. Zalicza się do nich zespół Downa, Edwardsa oraz Patau, a więc te choroby, które w przyszłych rodzicach wzbudzają największy lęk.

Czy test jest bezpieczny?

Badanie Nifty to badanie w pełni bezpieczne. Do przeprowadzenia testu niezbędna jest jedynie próbka krwi pobrana od kobiety ciężarnej. Decydując się na badanie, nie należy w związku z tym obawiać się ani o zdrowie nienarodzonego jeszcze malucha, ani przyszłej mamy. Badanie jest banalnie proste i nie wiąże się z niepotrzebnym ryzykiem. Test może być przeprowadzany już od dziesiątego tygodnia ciąży.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat testu NIFTY? Zachęcamy do lektury testnifty.eu/.

https://humpday.com.pl/karboksyterapia-przelomowy-zabieg-z-wykorzystaniem-dwutlenku-wegla/ https://tomaszkubis.pl/co-to-jest-lifting-hifu-gdzie-mozna-go-wykonac/ https://luxuryartcinema.pl/usuwanie-zmian-skornych-poznaj-3-powody-dla-ktorych-warto-to-zrobic/