poniedziałek, 15 kwietnia, 2024
Dom i Wnętrze

Białe meble tarasowe – Prowansja w ogrodzie!

Biel w ogrodach to jeden z najchętniej wykorzystywanych trendów – biały kolor wspaniale prezentuje się w zestawieniu z zielenią dookoła oraz jasnymi dodatkami. Biel wykorzystamy zarówno w ogrodach, jak i na tarasach czy niewielkich balkonach – możliwości jest naprawdę wiele. Jakie inspiracje na aranżacje wykorzystać? Wiele z nich znajdziemy u samych producentów mebli outdoorowych!

Dlaczego warto wybrać biel w ogrodzie?

Biel jest kolorem ponadczasowym, niepodlegającym chwilowym modom i trendom. Doskonale wygląda w otoczeniu zieleni, sprawiając, że miejsce wypoczynkowe wygląda świeżo i letnio, dodatkowo możemy biel zestawiać dowolnie z innymi kolorami, stale zmieniając wystrój ogrodu czy tarasu. Białe meble tarasowe to strzał w dziesiątkę dla osób, które chcą stworzyć klimat prowansalski przy domu. Wtedy wybrany komplet wystarczy otoczyć krzaczkami lawendy i wykorzystać pledy i poduszki z naturalnych tkanin.

Białe mebel technorattanowe

Jakie meble ogrodowe cieszą się obecnie największym zainteresowaniem klientów? Szukając białych mebli zdecydowanie powinniśmy wybrać technorattan. Meble technorattanowe znane są w Polsce od lat, a sami producenci co roku prezentują nam nowe, ulepszone kolekcje składające się z sof narożnych, leżanek, stolików kawowych, skrzyń ogrodowych, foteli. Technorattan odznacza się wysoką odpornością na uszkodzenia, zmienne warunki atmosferyczne, uszkodzenia mechaniczne. Jego struktura nie jest porowata, przez co nie chłonie on brudu. Czyszczenie powierzchni mebla technorattanowego nie sprawi żadnego problemu! Meble technorattanowe oparte są na lekkich i trwałych stelażach aluminiowych malowanych proszkowo. Oznacza to, że są one zabezpieczone przed działaniem wilgoci i pojawianiem się rdzy.