czwartek, 13 czerwca, 2024
Dom i Wnętrze

Ciekawe inspiracje do małej łazienki

Wydawać by się mogło, że mała łazienka nie jest funkcjonalnym pomieszczeniem. Nic bardziej mylnego. Wystarczy tylko pomyśleć, a na pewno będziemy wiedzieć jakie są ciekawe inspiracje do małej łazienki z której będziemy korzystać z wielką przyjemnością.

Fakturowane inspiracje do małej łazienki

Małe jest piękne – ktoś kiedyś powiedział takie słowa. I miał rację. Nie tylko jeśli chodzi o urodę osoby, ale również o pomieszczenie. Bardzo dobrym pomysłem są fakturowane inspiracje do małej łazienki. Różne faktury sprawią, że na pewno nie będziemy w takim pomieszczeniu narzekać na nudę. Na podłodze mogą znaleźć się płytki ustawione w szachownicę w dwóch skrajnych odcieniach (np. biel i czerń). Na ścianę można wybrać płytki w różnych wielkościach i w dwóch kolorach. Przykładem może być tutaj lazur z bielą. Na jednej ze ścian znaleźć mogą się drewniane deski zabezpieczone przed wilgocią. W takim samym kolorze mogą być meble, które znajdą się w łazience.

Optyczne powiększenie do łazienki

Jeżeli chodzi o ciekawe inspiracje do małej łazienki powinniśmy pamiętać o kolorze białym, który jest świetną bazą do różnych aranżacji. Nie zapominajmy, że biel jest takim odcieniem pozytywnie wpływającym na optyczne powiększenie całego pomieszczenia. Dodatkowo jeżeli dobierzemy tutaj odpowiednie światło będziemy cieszyć się niezwykłą estetyką i funkcjonalnością, która będzie wynikać również z odpowiednio dobranych mebli do łazienki. W przypadku małej łazienki warto zdecydować się na prysznic, który zajmuje mniej miejsca. 

live url https://dinusiek.pl/niepowtarzalne-wnetrza-jak-meble-loftowe-przedefiniowaly-nowoczesny-design/ https://e-szczawnica.org/ogrzewacz-gazowy-na-taras-cieplo-gdziekolwiek-jestes/