poniedziałek, 22 lipca, 2024
Zdrowie i Uroda

Depilacja laserowa – klucz do idealnie gładkiej skóry

 

Depilacja laserowa to jedna z najlepszych metod usuwania zbędnego owłosienia ze skóry człowieka. Swoimi unikalnymi parametrami odbiega od tradycyjnych metod depilacyjnych jak żyletki, pianki, kremy czy depilatory elektryczne. Depilacja laserowa po przeprowadzeni kompletnej sesji gwarantuje, że włosy z danej partii na ciele nie wyrosną już do końca życia.

 

Depilacja laserowa – ogólna charakterystyka i przeciwwskazania

Depilacja laserowa opiera się o działanie lasera, którego zadaniem jest przedostanie się przez wierzchnie warstwy skóry i dostanie się do melaniny. Melanina to barwnik skóry, który występuje w skórze każdego człowieka. Każda osoba jest indywidualna – jedna osoba posiada mniej, a inna więcej barwnika, który decyduje o karnacji. Posiadając ciemną karnację laser działa o wiele sprawniej – powstaje kontrast dzięki, któremu włosy są usuwane dużo łatwiej.

 

Sprawdź: https://depilacja.pl/salony/depilacja-laserowa-wroclaw/

 

Światło lasera pada na powierzchnię skóry. W procesie termo genezy następuje wytworzenie energii cieplnej z świetlnej. Dzieje się to na omawianej melaninie znajdującej się również w strukturze włosa. Nagrzana do ,,czerwoności” melanina bezpowrotnie niszczy cebulkę włosową. W wyniku tego włosy na depilowanej partii nie odrosną już nigdy! Dlatego właśnie depilacja laserowa jest swego rodzaju inwestycją w przyszłość. Co prawda to pojedynczy, większy wydatek jednak tańsze akcesoria depilacyjne również kosztują swoje. Nikt nie zwraca uwagi na to il w perspektywie lat wydaje na to pieniędzy. Dlatego depilacja laserowa może okazać się wbrew pozorom nie tylko zabiegiem gwarantującym komfort i wygodę, ale również zabiegiem oszczędzającym pieniądze w perspektywie czasu.

 

Depilacja laserowa Wrocław

Wrocław jest miejscem, w którym znajduje się duża ilość różnych salonów depilacyjnych. Najlepsze salony znajdujące się w tym mieście posiadają pewny i sprawdzony sprzęt, a także wysokie opinie. Przykładem jest sieć salonów depilacja.pl, którą z czystym sumieniem poleca wielu polaków.