niedziela, 26 maja, 2024
Ciekawe

Galeria handlowa Lubostroń w Krakowie na Ruczaju

Galeria handlowa Lubostroń w Krakowie na Ruczaju

Szukasz w Krakowie miejsca, w którym spokojnie zrobisz zakupy? Zależy Ci na komforcie i wysokiej jakości usług? Galeria handlowa Lubostroń w Krakowie na Ruczaju to naprawdę świetny wybór.

Bliskość osiedla Europejskiego sprawia, że galeria jest miejscem chętnie wybieranym przez jego mieszkańców. Z uwagi jednak na bardzo dogodny dojazd zakupy robią tu także mieszkańcy innych rejonów Krakowa.

Na terenie galerii działają rozmaite sklepy. Znaleźć tu można także salon kosmetyczny, aptekę, a także biuro podróży. Godny polecenia jest sklep spożywczy Spar, który bardzo często oferuje klientom szereg rozmaitych akcji promocyjnych.

Galeria posiada dwa oddzielnie parkingi. Jeden – mogący pomieścić około dwadzieścia samochodów – znajduje się na zewnątrz. Drugi – mieszczący około sto aut – to parking podziemny. Bez względu jednak na to, gdzie pozostawimy auto możemy być pewni, że jest ono w pełni bezpieczne.

Galeria handlowa Lubostroń w Krakowie na Ruczaju polecić można wszystkim, którzy cenią sobie komfort robienia zakupów.

https://e-szczawnica.org/ogrzewacz-gazowy-na-taras-cieplo-gdziekolwiek-jestes/ zobacz wiecje https://codilab.pl/ogrzewacz-tarasowy-klucz-do-komfortu-przez-caly-rok/