niedziela, 26 maja, 2024
Technologia

Kursy online: kurs 3ds Max

Oferta kursów online jest bardzo bogata. Wśród nich na uwagą zasługuje kurs 3ds Max. Co to jest 3ds Max?

Dlaczego polecamy kurs 3ds Max?

 

Zacznijmy może najpierw od wyjaśnienia co to jest 3ds Max. Wtedy łatwiej będzie nam przekonać was do wybrania kurs 3ds Max. 3ds Max to mocno rozbudowany, zaawansowany program, który został stworzony przez firmę Kinetix do tworzenia animacji i trójwymiarowej grafiki. Program jest wykorzystywany między innymi do tworzenia gier komputerowych. Zaletą programu jest między innymi dostęp do wielu silników renderujących. Jedne z nich udostępnione zostały jako wtyczki, inne są wbudowane w program. Jeszcze inne udostępniane są w formie zewnętrznego programu. Dzięki wtyczkom nie tylko mamy możliwość zwiększenia jego możliwości, ale także dopasowania interfejsu do swoich potrzeb. Bardzo przydatnym narzędziem, które oferuj 3ds Max jest 3ds Max Interactive. Kurs 3ds Max został przygotowany z myślą o osobach, które znają ten program tylko ze słyszenia, jak również z myślą o tych, którzy mają już pewien zasób wiedzy i umiejętności z możliwości wykorzystania 3ds Max.

 

Możliwości, jakie da nam program

 

Po skończeniu naszych kursów program 3ds Max posłuży jako potężne narzędzie do wykonywania efektów graficznych, animacji, wizualizacji produktowych, animacji. Program współpracuje z takimi popularnymi silnikami renderującymi jak na przykład Arnold, V-Ray, Iray. Wykorzystując możliwości programu stworzymy oszałamiające, bardzo efektowne efekty specjalne i wizualne, które na bardzo długo zapadną w pamięć oglądających je osób.

 

Możliwości programu 3ds Max są olbrzymie, nie zdołaliśmy omówić nawet połowy z nich. Na koniec dodamy więc tylko, że niektóre sceny w filmie „Władca Pierścieni” powstały właśnie w tym programie. Również w tym programie swój film „Katedra” stworzył Tomasz Bagiński.

 

zobacz https://gethotels.pl/ogrzewacze-na-taras-niezbedny-dodatek-do-twojego-domu/ https://beesafe.pl/porady/majowka-kiedy-jest-ile-trwa/