poniedziałek, 15 kwietnia, 2024
Ciekawe

Modne garnitury ślubne – co będzie na czasie?

Początek roku to czas, kiedy narzeczeni planujący ślub wiosną lub latem rozglądają się za swoimi kreacjami. Dzień ślubu to wyjątkowy moment, w którym każda osoba chce wyglądać perfekcyjnie. Dzisiaj skupimy się nie na długich sukniach, ale na garniturach i smokingach. Jakie fasony będą królować w nadchodzącym sezonie? Sprawdź nasze propozycje!

Klasyka zawsze w modzie

W modzie ślubnej, podobnie jak w casualowej, są trendy, które nigdy się nie dezaktualizują. Do zaszczytnego grona absolutnych klasyków, które nie tracą na aktualności pomimo upływu lat, zaliczyć możemy klasyczny smoking. Smokingi oferowane przez czołowych producentów eleganckiej odzieży męskiej nieznacznie różnią się od swoich pierwowzorów. Dzięki delikatnemu taliowaniu i rezygnacji z lampasów na spodniach, nowoczesny smoking doskonale prezentuje się na niemal każdej sylwetce. Przepis na bezbłędną ślubną stylizację? Czarny lub ciemnogranatowy smoking, koszula z „łamanym” kołnierzykiem, muszka, biała poszetka i lakierowane buty.

Niebanalne rozwiązania

Krata zamiast gładkiego materiału? Butelkowa zieleń zamiast klasycznej czerni? Dlaczego nie! W nadchodzącym sezonie dalej królują niebanalne garnitury wyłamujące się nieco ze sztywnego, ślubnego dress code’u. Pamiętaj jednak, że oryginalny garnitur powinien tworzyć zgrany, spójny duet z suknią panny młodej!

Subtelny aksamit

Niekwestionowanym hitem wśród modnych panów młodych są aksamitne marynarki. Marynarki smokingowe w kolorze głębokiego granatu, bordo, ciemnej zieleni czy czerni doskonale prezentują się w połączeniu z klasycznymi spodniami. Więcej inspiracji znajdziesz na stronie gdziewesele.pl.