poniedziałek, 22 lipca, 2024
Ciekawe

Nowy design w łazience

Nasze łazienki są dzisiaj coraz to bardziej ciekawsze w swoim wyglądzie i coraz to bardziej innowacyjne. Ciekawym pomysłem na oryginalny wygląd naszej łazienki może być zainstalowanie w niej wanny asymetrycznej. Takie wanny mają nietypowe kształty a przy tym są bardzo wygodne.

SPECYFICZNY KSZTAŁT

Wanny asymetryczne nadają się doskonale do łazienek o małej powierzchni. Bardzo ładnie wykańczają całokształt łazienki i tworzą ciekawe aranżacje. Tylko dzięki oryginalnym i ciekawym kształtom, wanny asymetryczne zajmują o wiele mniej miejsca niż typowe wanny.
Te asymetryczne miejsca do kąpieli mogą być prostokątne, półokrągłe, mogą być ukośnie ułożone w obudowie lub trójkątne.
Doskonale nadają się do normalnych kąpieli jak również można w nich wziąć szybki prysznic, bez zalewania wodą całej łazienki.

MODNE I POPULARNE

Asymetryczne wanny stają się coraz to bardziej modne. Ich kształty, czasami, są wytworem wyobraźni znanych i popularnych projektantów.
Wykonane są z akrylu, czyli z materiału trwałego i wytrzymałego.
Wbrew pozorom są bardzo przestronne i niesamowicie wygodne.

WIĘCEJ MIEJSCA DO KĄPIELI

Te ciekawe wanny mają różne kształty i z pozoru wydawało by się, że nie są wygodne i nie są zbytnio komfortowe. Jednak nic mylnego, niektóre modele tego rodzaju wanien mają blisko 190 litrów pojemności.
Duże możliwości, duża pojemność a przy tym mało zajętego miejsca w samej łazience.

RÓWNIEŻ PRYSZNIC

Wannę asymetryczną możemy zamontować w taki sposób, że na jej obudowę możemy przymocować odpowiednią kabinę prysznicową. W ten oto prosty sposób uzyskamy nie tylko w łazience miejsce do kąpieli w wannie ale także miejsce pod szybki prysznic.

RÓŻNE WYMIARY WANNY

Proponowane na rynku wanny asymetryczne mają różne wymiary. Można każdy kształt oraz każdy rozmiar dopasować do odpowiedniej łazienki a przez to łazienka stanie się bardzo interesująca i ciekawa.
Powoli wanny asymetryczne wypierają wanny zwykłe, każda z wanien asymetrycznych sprzedaje się razem z obudową. Dzięki temu zamontowanie tego rodzaju wanny nie stwarza wielu trudności i znacznie nie odbiega od zamontowania zwykłej wanny.

Na polskim rynku dostępne są różne modele asymetrycznych wanien. Ich zamontowanie daje ogromne możliwości i stwarza ciekawy design w niejednej łazience. Wanny doskonale dopasowują się do reszty wyposażenia w każdej łazience a przy tym pozwalają zaoszczędzić dużo miejsca. Wanny spełniają wszelkie europejskie normy, są wykonane bardzo dobrze i posiadają kilkuletnie gwarancje na wszelkiego rodzaju usterki.

Więcej informacji znajdziesz na stronie wanny asymetryczne