niedziela, 26 maja, 2024
Ciekawe

Płytki ceramiczne z hiszpańskich fabryk

Płytki ceramiczne z hiszpańskich fabryk

Hiszpańskie płytki ceramiczne są coraz częściej wykorzystywane w aranżacji wnętrz także w Polsce. To efekt tego, że płytki te wyróżniają się bardzo wysoką jakością, precyzją wykonania raz niezrównanym designem. Jednym z cenionych hiszpańskich producentów płytek ceramicznych jest firma Azteca. Wśród dostępnych w jej ofercie płytek są między innymi płytki calaccata gold glossy.

Azteca calaccata gold glossy to płytki, które zostały wypalone z gliny w najlepszym gatunku. Charakteryzuje je więc ponadprzeciętna trwałość. Ogromnym plusem jest też to, że płytki te są mrozoodporne, dzięki czemu można wykorzystać je zarówno wewnątrz, jak i zewnątrz pomieszczeń. Płytki bardzo udanie imitują marmur. W każdym wnętrzu prezentują się nie tylko niezwykle pięknie, ale dodają mu także bardzo eleganckiego wyglądu. Dzięki temu, że płytki calaccata gold glossy są utrzymane w kolorze białym i beżowym, świetnie pasują do każdego wnętrza bez względu na to, jakie zestawienia kolorystyczne w nim dominują. Zarówno biel i beż to barwy, które można łączyć ze stonowanymi, jak i mocno wyrazistymi barwami.

https://gayer.com.pl/ogrzewacze-do-ogrodu-eleganckie-i-funkcjonalne-rozwiazanie-na-chlodne-wieczory/ https://gosciniecmurckowski.pl/delikatnosc-i-surowosc-konsola-waska-do-przedpokoju-w-stylu-loft/ https://beesafe.pl/porady/mandat-za-jazde-buspasem/