poniedziałek, 15 kwietnia, 2024
Dom i Wnętrze

Płytki do łazienki – co wybrać

Płytki do łazienki - co wybrać

Płytki łazienkowe jakie znajdziemy w sprzedaży to rzecz jasna sporo różnych dostępnych wzorów i modeli, spośród których każdy ma okazję szukać dla siebie interesujących propozycji. Warto zauważyć, że w dużej mierze dyktowane jest to panującą w danym okresie czasu modą, która bardzo często decyduje o tym jakie płytki są popularne, jaki kształt czy rozmiar

W ostatnich latach można zauważyć spore zainteresowanie płytkami w prostokącie o jednym boku, który ma maksymalnie do 10 cm zaś drugim znacznie dłuższym. Jednocześnie bardzo często to płytki lekko wypukłe, które tworzą charakterystyczną, odbijającą światło powierzchnię. Taka propozycja oczywiście dotyczy ścian i takie płytki jeśli się pojawiają to właśnie na ścianach. Jeśli zaś chodzi o te propozycje, które znajdują się na podłodze to najczęściej nadal stawia się na klasyczne duże płytki w kwadracie i właściwie nie ma tutaj większego znaczenia czy będzie to współgrało ze ścianami czy będzie to projekt zupełnie odrębny. Projektanci wnętrz nie przywiązują tutaj wagi do istotnej korelacji.

Jeśli szukasz płytek do łazienki wybierz ofertę salonu DessiHome – płytki łazienkowe.  Gwarancja najwyższej jakości oraz oryginalny design.