poniedziałek, 22 lipca, 2024
Zdrowie i Uroda

Podaruj wspomnienia

W dzisiejszych czasach większość z nas ma problem ze znalezieniem idealnego prezentu dla ukochanej osoby. Nie cieszą nas już wypasione, elektroniczne gadżety, ubrania drogich marek czy perfumy. A zatem szukamy czegoś zupełnie innego. Czegoś, co zostanie w pamięci bliskiej osoby na długie lata…

Prezent z dreszczykiem

Takim niezapomnianym upominkiem mogą być skoki tandemowe ze spadochronem wszak każdy z nas choć raz w życiu marzył żeby poczuć się wolny jak ptak. Skoki tandemowe dają nam taką szansę i to bez przechodzenia specjalistycznego i dość długiego kursu. Taki prezent na pewno pozostanie w pamięci obdarowanej osoby.

O czym powinniśmy pamiętać?

Skoki tandemowe nie są prezentem dla każdego. Sprawdźmy czy osoba, którą chcemy obdarować nie ma lęku wysokości, w innym przypadku zamiast miłej przygody i pięknych wspomnień zafundujemy jej niezłą traumę. bardzo ważny jest też wiek. Przyszły skoczek musi mieć ukończone osiemnaście lat, w innym przypadku ze skoku nici. Dowiedzmy się też jakie wymagania musi spełnić osoba, która będzie skakać. Ograniczeniem może być na przykład waga czy stan zdrowia. Sprawdźmy wszystko zawczasu. Dzięki temu unikniemy niepotrzebnych rozczarowań.

Inne nietypowe prezenty

Oczywiście skoki tandemowe to nie jest jedyna opcja do wyboru. Możemy zafundować bliskiej osobie na przykład wizytę na strzelnicy, jazdę sportowym samochodem czy nurkowanie w towarzystwie bajecznie kolorowych rybek. Możliwości do wyboru jest naprawdę bardzo dużo Coraz więcej firm specjalizuje się w organizacji takich szczególnych wydarzeń. Dlatego warto dokładnie porównywać poszczególne oferty, nie tylko pod względem cenowym… Teoretycznie ta sama atrakcja oferowana przez różne firmy może się bardzo od siebie różnić.

O czym jeszcze powinniśmy pamiętać?

Pamiętajmy, że taka niespodzianka ma być przyjemnością dla bliskiej osoby, a nie dla nas. Dlatego dokładnie sprawdźmy czy ta osoba rzeczywiście marzy o ekstremalnych przeżyciach takich, jak jazda na sportowym samochodem czy skoki ze spadochronem. Jeżeli nie jesteśmy do końca tego pewni zawsze możemy podarować jej voucher, dzięki któremu solenizant czy jubilat wybierze atrakcję, która rzeczywiście najbardziej mu odpowiada…