niedziela, 26 maja, 2024
Dom i Wnętrze

Nowoczesny parasol tarasowy czarny

Zaprojektowanie wygodnej przestrzeni wypoczynkowej blisko domu jeszcze nigdy nie było tak proste. Szeroka dostępność mebli ogrodowych oraz eleganckich dekoracji sprawiają, że stworzenie własnego kącika wypoczynkowego blisko domu jest na wyciągnięcie ręki. Poza meblami warto także wybrać funkcjonalny parasol – parasol tarasowy czarny skutecznie ochroni przed promieniowaniem słonecznym, ale też podniesie estetykę otoczenia.

Jak skonstruowany jest parasol tarasowy czarny?

Odpoczynek blisko natury daje wiele korzyści: pozwala na dotlenienie organizmu, odpoczynek oczu poprzez kontakt z zielenią. W przydomowym ogrodzie czy na tarasie warto stworzyć takie miejsce, by mogli z niego korzystać wszyscy domownicy. Wygodne meble to podstawa – warto też zwrócić uwagę na parasol tarasowy czarny, który pozwoli skutecznie skryć się przed letnim upałem. Nowoczesne parasole ogrodowe tworzone są z dużą precyzją i dbałością o detale. Zastosowane materiały to innowacyjne tworzywa, które zabezpieczone są przed wilgocią, korozją, odkształcaniem czy ścieraniem. Główna oś parasola wykonana jest z aluminium. Oś osadzona jest na ruchomej stopie, która tworzy jeden z najważniejszych punktów regulacji parasola. Czasza, w zależności od modelu, może posiadać nawet 4 metry długości boku – daje to olbrzymie możliwości zacienienia wybranego fragmentu tarasu. Czasza parasola wykonana jest z tkaniny technicznej pokrytej warstwą poliuretanu.

Parasol tarasowy czarny – elegancki dodatek!

Nie ma wątpliwości, że parasol tarasowy czarny pozwoli na odpoczynek w komfortowych warunkach. Obszerna czasza stworzy strefę cienia, atutem jest fakt, że czasza nie nagrzewa się. Liczne punkty regulacji pozwolą na precyzyjne ustawienie kąta padania cienia. Parasol w czasie jesieni i zimy powinien być przykryty pokrowcem ogrodowym.

https://amtm.pl/przelam-bariery-zimy-z-ogrzewaczem-gazowym/ zobacz zobacz