niedziela, 26 maja, 2024
Dom i Wnętrze

Wygodne kanapy do mieszkań blokowych

Zaprojektowanie wygodnego i funkcjonalnego mieszkania blokowego jest bez wątpienia łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Bez względu na metraż znaleźć można szeroki wybór mebli wypoczynkowych, kompletów meblowych odpowiednich do wyposażenia sypialni czy salonu. Jakie produkty cieszą się największym zainteresowaniem?

Komplet wypoczynkowy zaprojekowany zgodnie z potrzebami

Komplety wypoczynkowe są obecnie niezwykle rozbudowane – w ich składzie znajdziemy kanapy dwuosobowe, kanapy trzyosobowe, sofy narożne, ale też wygodne fotele czy pufy. Nowoczesne meble tworzone są zgodnie z obowiązującymi trendami – znajdziemy wśród nich sofy idealne do wnętrz skandynawskich, loftowych, rustykalnych. Nowoczesne meble posiadają stelaże wykonane z płyt meblowych – tworzywo to jest zabezpieczone przed odkształcaniem, ścieraniem. Wnętrze sof i foteli wypełniają elastyczne pianki oraz sprężyny – dzięki nim wypoczynek na takich meblach jest przyjemnością. Okrycie mebli to tapicerki dobrane niezwykle starannie – istotne jest, by tapicerka była odporna na ścieranie, uszkodzenia mechaniczne. Najczęściej wybieraną tkaniną jest tkanina bawełniana z dodatkiem włókien syntetycznych. Ciekawą opcją są tapicerki wykonane z mieniącego się w świetle weluru.

Sofy z funkcją spania

Szukając mebli funkcjonalnych i praktycznych, warto postawić na kanapy rozkładane dwuosobowe. Sofy takie są wygodnym meblem wypoczynkowym w ciągu dnia, wieczorami zaś zmieniają się w komfortowe łóżka, np. dla gości. Sofy z funkcją spania uzupełnione są również o wewnętrzne pojemniki, w których znajdzie się dość miejsca na przechowywanie zapasowych kołder, koców, poduszek. Warto dwuosobową sofę uzupełnić o wygodny fotel – taki komplet będzie miejscem, gdzie z przyjemnością domownicy spotykać się będą przy wspólnej kawie, słodkościach.

 

 

 

 

live url https://dajplus.pl/ogrzewacz-tarasowy-nowa-era-komfortu-na-swiezym-powietrzu/ zobacz wiecje