środa, 7 czerwca, 2023
Dom i Wnętrze

Klasyczny ogrodowy zestaw – technorattan w ogrodzie

Projektując przydomowe miejsce wypoczynkowe koniecznie wybierzmy dopasowany do naszych potrzeb ogrodowy zestaw – technorattan okaże się strzałem w dziesiątkę. Dlaczego?

Nowoczesny zestaw – technorattan na tarasach, balkonach

Meble technorattanowe są jednymi z najchętniej wybieranych w ostatnich latach – materiał ten doskonale znany jest polskim kupującym. Dzisiaj meble technorattanowe dostępne są w nowej, odświeżonej odsłonie. Nowoczesność, estetyka i trwałość – to cechy, którymi odznacza się każdy zestaw technorattan. Technorattan jest materiałem o wysokiej odporności na zmienne warunki atmosferyczne: nie musimy obawiać się wilgoci czy kurzu. Silne promieniowanie słoneczne również nie będzie kłopotem – nawet po wielu latach użytkowania meble takie nie stracą swojego żywego koloru.

Jakie elementy tworzą konkretny zestaw? Technorattan to materiał, który może być wykorzystywany na wiele sposobów. W kompletach znajdziemy przede wszystkim fotele i krzesła, ale również wygodne sofy narożne, stoliki kawowe, fotele wiszące, leżanki ogrodowe, kosze ogrodowe, donice.

Jak zaprojektować idealne miejsce do wypoczywania?

Wybór konkretnych mebli przede wszystkim warunkuje powierzchnia, którą dysponujemy. Na małe balkony znajdźmy niewielki zestaw: technorattan pozwala na tworzenie kompaktowych foteli i krzeseł oraz stolików kawowych, które idealnie sprawdzą się na niewielkich balkonach. Na większych tarasach możemy pozwolić sobie na większą dowolność – tu wybierzmy sofę narożną, na której wygodnie usiądziemy, ale również się położymy. W ogrodach możemy wykorzystać leżanki ogrodowe z regulowanymi zagłówkami. Kilka wygodnych mebli technorattanowych pozwoli na stworzenie przestrzeni wypoczynkowej idealnej do odpoczynku we dwoje, w gronie bliskich czy na organizowanie spotkań na świeżym powietrzu przy grillu.

https://mtsolutions.com.pl https://za10froszy.pl https://benmeirovitz.com