poniedziałek, 22 lipca, 2024
Dom i Wnętrze

Meble modułowe – hit w modnych ogrodach

Niewygodne, drewniane krzesła i ławki odchodzą w zapomnienie. Ich miejsce na tarasach zajmują meble, które do tej pory zarezerwowane były wyłącznie dla zamkniętych pomieszczeń – komplety wypoczynkowe. Niekwestionowanym hitem w modnych ogrodach są narożniki o modułowej budowie. Czym charakteryzują się bijące rekordy popularności meble? Sprawdź!

Narożniki i sofy ogrodowe mogą być funkcjonalne!

Komplety wypoczynkowe o modułowej budowie zachwycają swoją elegancką formą i funkcjonalnością. Tego typu meble składają się z lekkich komponentów (modułów), które możemy zestawiać ze sobą w dowolnych konfiguracjach, zmieniając tym samym kształt mebla. Kilka szybkich ruchów wystarczy, aby przestronny narożnik zmienić w zgrabną leżankę i pufy.

Wybierając zestaw do swojego ogrodu, miej na uwadze jakość budulca mebli. W wymagającym, zewnętrznym środowisku najlepiej sprawdzą się modele wykonane z technorattanu i wyposażone w poduszki pokryte grubym, nieprzecierającym się materiałem impregnowanym teflonem tworzącym na tkaninie hydrofobową powłokę.

Oszczędne zakupy

Zanim udasz się do centrum handlowego w poszukiwaniu idealnej sofy na taras, warto sprawdzić ofertę dostępną w sieci. W dobrych sklepach internetowych (na przykład na stronie oltre.pl) znajdziesz szeroki wybór luksusowych mebli w wyjątkowo korzystnych cenach. Nie musisz zaprzątać sobie głowy transportem – wystarczy wybrać interesujący Cię model, uregulować rachunek i czekać, aż dostawcy przywiozą zamówienie prosto pod Twoje drzwi. Nie czekaj z zakupami do wiosny. Właśnie teraz, wczesną jesienią, ruszają wielkie wyprzedaże. Dzięki posezonowym obniżkom możesz kupić wymarzoną kanapę nawet o kilkadziesiąt procent taniej.