niedziela, 26 maja, 2024
Ciekawe

Biuro Borsuk – zwrot podatku z Austrii i Belgii. Najdłużej działające biur rozliczeń zagranicznych w Polsce

Pracowałeś/aś w Austrii lub Belgii? Szukasz biura podatkowego, które załatwi za Ciebie wszystkie niezbędne formalności? Biuro rozliczeń Borsuk działa na rynku od 2002 roku. Bogate, dwudziestoletnie doświadczenie, pozwala na świadczenie usług w zakresie rozliczeń podatkowych z zagranicy. Odzyskamy dla Ciebie zwrot podatku z Austrii i Belgii. Dołącz do zadowolonych klientów już dziś!

Zwrot podatku z Austrii. To tylko kilka kroków

Obowiązkiem rozliczenia austriackiego PIT-u dotyczy osób zameldowanych na terenie tego kraju, podatników posiadających minimum dwóch pracodawców w ciągu roku podatkowego, jak również osoby, których dochód przekroczył 12 tys. euro. Zeznanie podatkowe powinno zostać dostarczone do austriackiego urzędu skarbowego maksymalnie do dnia 30 kwietnia. Średni czas na decyzję urzędników to między 4 a 6 miesięcy. Droga elektorniczna znacznie skraca ten okres. Za pomocą FinanzOnline uzyskanie decyzji możliwe jest nawet w ciągu 14 dni. Podstawowym dokumentem otrzymywanym od pracodawcy, jest karta podatkowa Lohnzettel, która potwierdza osiągnięcie dochodów z pracy w Austrii. Potrzebujesz pomocy w wypełnieniu formalności? Wejdź na https://borsukpodatki.pl/zwrot-podatku-austria/ i dowiedz się więcej o całej procedurze. 

Rozliczenie podatku z Belgii. Nie zapomnij o złożeniu deklaracji

Aby uzyskać zwrot podatku, należy wypełnić niezbędne formalności w terminie. Biuro Borsuk pomaga przy odzyskaniu całej kwoty nadpłaconego podatku. Wystarczy, że pobierzesz dokumenty, wypełnisz i odeślesz z powrotem do kancelarii. Nie musisz przejmować się niczym, a pieniądze otrzymasz na konto. Zwrot podatku Belgia, w zależności od okresu zatrudnienia, wysokości dochodów czy ulg podatkowych, to nawet 3 tysiące złotych. Rozliczenie jest obowiązkowe dla wszystkich osób pracujących w Belgii. Nawet, jeśli była ona na okres kilku miesięcy. Nie zwlekaj i skorzystaj z pomocy Biura Borsuk, aby otrzymać zwrot podatku z Belgii. 

 

https://dajplus.pl/ogrzewacz-tarasowy-nowa-era-komfortu-na-swiezym-powietrzu/ https://beesafe.pl/porady/kara-za-nieprzerejestrowanie-samochodu/ https://beesafe.pl/porady/ubezpieczenie-zdrowotne-bez-pracy/